Rodinná dovolená

Dovolená s dětmi
Hotel Černá Bouda je ideálním místem pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí nespočet možností, jak příjemně strávit. společné chvíle při hrách a dalších aktivitách. Rádi Vám doporučíme zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí. Ubytujeme Vás v rodinných apartmánech, pro Vaše nejmenší členy rodiny zajistíme dětské postýlky, v restauraci nabídneme speciální dětská jídla, samozřejmě pro malé návštěvníky zajistíme i stoličky, máme zde venkovní dětské hřiště a koutek. V hotelu jsou k dispozici různé společenské hry. Věřte, že s námi se Vám rodinná dovolená vydaří za každého počasí - v létě na terénních koloběžkách, v zimě na lyžích nebo v lanovém parku. Typy na výlety a zábavu s dětmi v Krkonoších naleznete na www.vylety-zabava.cz/tipy-na-vylet/krkonose

Rodinná dovolená a dětská lyžařská škola
Již delší dobu plánujete, že Vaše letošní dovolená s dětmi zavítá do českých hor, ale chcete jim dát také i něco více, než jen toulání se po hotelových pokojích? SvěřteVaše ratolesti zkušeným instruktorům z naší lyžařské školy, kde se o ně rádi postarají, zatímco Vy si můžete vychutnat celodenní lyžování v jednom z nejlepších středisek v Čechách. Naše vlastní lyžařská škola a vlek se nacházejí přímo u hotelu. Dětská školička s dětským provázkovým vlekem přímo u hotelu.
Dovolená s dětmi v zimě
Pokud nejste milovníky lyžování, určitě vezměte celou rodinu na sáňkařskou dráhu, která vede z Černé hory po Zvonkové cestě do Janských Lázní. Shlédnete místa, kudy se jezdilo na rohačkách již před 100 lety. Dráha je ZDARMA a můžete použít vlastní sáňky, nebo si je lze zapůjčit v naší sportovní recepci. Trasa je dlouhá 3,5 km s převýšením 560m.