Vánoce a Silvestr na horách

Krkonoše jsou ideálním místem pro zimní i letní radovánky. Vánoce i Silvestr k horám patří, třeba už jen proto, že je zde více sněhu, který je symbolem zimy a tedy i obou svátků. Proč strávit oslavy v šedém městě, když Vám hory jako Krkonoše nabízejí daleko lepší podmínky, jak se svými kamarády nebo rodinou společně prožít svátky.

Vánoce na horách

Co by to bylo za zimní svátky, kdyby nebyly zabalené v bílé peřině? Každé Vánoce by přece měly být bílé a věřte tomu, že Vánoce na horách, zvláště v Krkonoších, jsou vždy bílé. Ke svátkům patří zábava, chutné jídlo a pohoda. To všechno Vám Vánoce na horách mohou přinést - zábavu Vám zajistí četné programy, například denní nebo speciální večerní sáňkování, dobré jídlo Vám přichystají v restauraci hotelu Černá Bouda a pohodu si můžete dosyta vychutnat v příjemných prostorách samotného hotelu.

Silvestr na horách

Chcete spatřit divoké ohňostroje osvětlující vrcholky hor? Vyzkoušejte letos Silvestr na horách v okolí hotelu Černá Bouda v Krkonoších a uvidíte, jak velkolepé ty naše české hory jsou. Kousek od hotelu Černá Bouda vyrostla Černá hora, která je místem sportovních aktivit a přírodních krás. Hotel je zrekonstruovaný a vedle jeho polohy uvítají návštěvníci širokou nabídku služeb a vybavení. Silvestr na horách v hotelu Černá Bouda, který je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor a zimního sportu, je ideálním startem do nového roku.
Objednejte si Vánoce anebo Silvestr na horách přímo on-line prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Pokud máte jakékoliv dotazy k našemu hotelu a dostupným službám v jeho okolí, neváhejte a zavolejte nám ihned na číslo + 420-499 875 360 nebo nám můžete zaslat email.