Krkonoše: horská střediska a lyžování

Horská střediska, Krkonoše, lyžování - na co jiného bychom měli myslet v době, kdy venku sněží a před námi stojí nové lyže od posledních Vánoc? Krkonoše jsou místem, které ročně láká tisíce návštěvníků, a to nejen v zimním, ale i letním období. Zima je však Krkonoším bližší - blíž má snad už jen Krakonoš.

Krkonoše: lyžování Černá hora

Také si při pomyšlení na Krkonoše vzpomenete na lyžování? Nebojte, nejde o žádnou nemoc, ale o dobrodružnou myšlenku, která Vás láká k většímu pohybu, než jaký městský život přináší. Krkonoše nabízejí vskutku hodně příležitostí k lyžování, a to jak na klasickým, tak i karvingových lyžích, které si lze zapůjčit v půjčovnách při hotelech nebo lyžařských střediscích. K lyžování Krkonoše přímo vybízejí - najdete zde nejen vhodné trasy s různými stupni obtížnosti, ale také i školy jak pro děti, tak i pro dospělé, které Vás provedou základy lyžování, popř. i složitějším výcvikem.

Krkonoše: horská střediska

Nechejte ležet šedivá města za sebou a vyhledejte Krkonoše - levné ubytování na horách v hotelu Černá Bouda je pro Vás již připraveno!
Krkonoše jsou jakousi živnou půdou pro naše horská střediska. Hned v Krkonoších jich najdeme několik. Nejznámějším a jedním z největších z celé ČR je horské středisko Černá hora - Janské lázně, kde najdete osmimístnou kabinkovou lanovou dráhu. Máte-li namířeno do tohoto ski-areálu, pak jistě uvítáte ubytování v nedalekém horském hotelu Černá Bouda, který se skvělým výchozím bodem pro zimní sporty v oblasti Krkonoš. Stejně jako mnohá horská střediska, i středisko Černá hora - Janské lázně nabízejí několik kilometrů pro sjezdové lyžování (nejdelší trasa má 3km) i pro běžkaře (50km). Na své si přijdou i sáňkaři, kteří si mohou vychutnat dokonce ještě delší dráhu, než jakou mají sjezdaři - 3,5km dlouhá dráha Vám dá jistě zabrat.
Chcete poznat Krkonoše, horská střediska a lyžování? Pak si objednejte kvalitní ubytování na horách přímo on-line prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Pokud máte jakékoliv dotazy k našemu hotelu a dostupným službám v jeho okolí, neváhejte a zavolejte nám ihned na číslo + 420-499 875 360 nebo nám můžete zaslat email.